SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Buba
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
ID e produktit :
172682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw Buba 1.3 Benzin, viti i prodhimit 1974, Prodhim Gjerman . Vetura eshte restauruar ne vitin 2007, te gjitha pjeset jan originale. Eshte ne gjendje te mir teknike si dhe optike e mbajtur ne garazh. Per me shum informacione kontaktoni ne kete numer 049 595 205. Ndrrim nuk bejë, pres bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Florent
Prizren
049595205
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »