SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iPhone 7 Plus - Rose Gold
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
ID e produktit :
172687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apple iPhone 7 Plus Ngjyra: Rose Gold Kapaciteti: 32GB Posedon: Paketimin origjinal, kabllin dhe koken origjinale, degjueset Gjendja: Perdorur, asnje problem, asnje grritheBlere ne: Zvicerr KONTAKT ne Viber: +38649133453

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
38649133453
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »