SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY Xperia E4
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
ID e produktit :
172709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje SONY Xperia E4 ..
.
.
Telefoni është i përdorur, por në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur..
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »