SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ASUS i7 16Ram 500GB SSD - 1TB HDD Nvidia 4GB Dedicated ....
Çmimi fillestar :
€700.00
Ju kurseni :
€90.00 (13% zbritje)
Çmimi :
€610.00 Çmimi rritet në €700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
172719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ASUS Search Of Incredible

Shes ASUS me keto performanca :

Ekran : 15.6 Inch FULL HD IPS
Model : N551JW

Processor : Intel Core i7-4750HQ CPU @ 2.00GHz (8 CPUs)
RAM Memory: 16GB

Hard Disk 1: Samsung SSD 850 EVO 500GB
Hard Disk 2: HGST 1 TeraByte

Grafik Kart 1 : Intel HD Pro Graphics 5200 ( Dedicated : 112 MB Shared 2GB )
Grafik Kart 2 : NVIDIA GeForce GTX 960M ( Dedicated : 4GB Shared : 8GB )

Zerim EXTRA : Bang & Olufsen
Shasin : Alumin

Tastatur : Me numra - Me Drita (LED)
Baterin : 3 Ore e me shume varsisht prej perdorimit.


I dedikuar per Video Montazh, Lojra, gjdo send e ka extra eshte i bler jasht dhe garantoj ne performancen e jashtzakonshme te ti.

Qmimi eshte i diskutushem deri sa palet te jen te knaqshem.www.youtube.com/watch?v=uESBM40CZpc 

Ju mirpress
Informata rreth publikuesit
Granit
045 422 326
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »