SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dhe ndrroj PS3 SLIM
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '17
ID e produktit :
175584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrroj dhe shes ps3 slim 180 GB , me shit e shes 120 euro qmimi fiks me ndrru e ndrroj me naj hoverboard ! SONY osht pa asni grrith kerkun ,i ardhun prej zvicrre qe njo 1 muj skom lujt me to aspak qashtu qysh mka ardh qashtu osht. bashk me sony vjen nje gjestik,7 lojra me cd origjinale, dhe posedon gjitha kabllat e nevojshme. per ma shum informata muni me kontaktu ne viber ose ne whatssap ne numrin +37745585401
Gjindemi ne Gjilan !
Informata rreth publikuesit
Altrim
Gjilan
045 585 401
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »