SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Swarovski
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '17
ID e produktit :
175631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gur Swarovski,te importuar nga jasht. Jane te paketuar dhe keni mundesi te krijoni qfar te deshironi me to, p.sh bylyzyk dore. Jane te gjitha paisjet per te krijuar abazhure ( llustera ) per dhoma.

Per meshum informata:+386 49 243 847 me viber WhatsappPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Gjakovë
38649243847
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »