SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes pajisje per sallon ondulimi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '17
ID e produktit :
175702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes te gjitha pajisjet e nevojshme per nje sallon ondulimi me cmim shum te volitshem
Eshte komplent inventari dhe pajisjet
cmimi eshte 500 euro por mund te arrijme edhe nje marreveshje 049482075
Informata rreth publikuesit
filan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »