SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kopsht lulesh ne qelq
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '17
ID e produktit :
175709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kopsht lulesh ne qelq (terrarium) pune dore , permban aloe vera, fittonia, succulents, etj. Lule natyrale qe kerkojne shume pak perkujdesje dhe jane shume te qendrueshme. Dekoroni shtepite, ambientin tuaj.
Informata rreth publikuesit
Lule
Prishtinë
044901007
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »