SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fshese e hirit te shporetit dhe nxemjes qendrore
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
ID e produktit :
175772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fshesa per patrimin e hirit te shporetve dhe kalldajes se nxemjes qendrore,ka fuqi te madhe dhe rezervar te madh 18liter.te gjitha pjeset i ka te garantuera prej mosdjegjes.ka garancion 1vjet,posedon faturen dhe garancionin.e kam blere para 3dite dhe e shes per arsyje te ndrritit te sistemin te ngrohjes ne shtepi
Informata rreth publikuesit
Arian
Fushë Kosovë
0037745285166
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »