SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pomeranian puppies BOO type
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
ID e produktit :
175828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Puppies Pomeranioan në dispozicion për rezervim. Puppies janë në të gjitha ngjyrat, 2 meshkuj dhe 2 femra. Të gjitha puppies janë vacinated dhe kanë origjinë evropiane. Klubi ynë i kafes ka traditë më të gjatë se 30 vjet dhe ne do të jemi të lumtur t'i përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja. Këtu janë fotografitë e prindërve (linjat e gjakut në Ukrainë)
me respekt
Informata rreth publikuesit
Ana
Niš
Niš [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »