SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhoma e gjumit e ruajtur mire ( shume pak e perdorur )
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
ID e produktit :
175831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhoma e gjumit e ruajtur mire ( shume pak e perdorur ).

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe dhoma gjumit nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044945307
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »