SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 3 kauqa per sallon ne gjendje te mire (shume pak e perdorur )
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:57
ID e produktit :
175832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 3 kauqa per sallon ne gjendje te mire ( shume pak e perdorur)

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe kauqat nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044945307
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »