SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Komda per TV e ruajtur mire (shume pak e perdorur )
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:46
ID e produktit :
175838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Komda per TV e ruajtur mire (shume pak e perdorur ).

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe Komda per TV nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044945307
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »