SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt (shume pak i perdorur )
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:57
ID e produktit :
175839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TV SONY,Model BRAVIA ne gjendje te rregullt (shume pak i perdorur ).

Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe TV nuk pershtatet ne banesen e re.

Per me shume informata mund te kontaktoni ne:

Tel : 044/945-307
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
044945307
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »