SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline komplet me 6 karrika
Çmimi :
€159.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:00
ID e produktit :
175904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina me dimension 160x90 dhe 6 karrika nga 245euro ne 159euro.Ngjyrat e tavolines i bejme sipas porosise gjithashtu edhe ngjyren e drurit te karrikave dhe materialit.Transporti eshte gratis ne gjith territorin e Kosoves.Pagesa behet pas marrjes se porosise.Porosiat mund ti beni ne numrin +3744497737 ne viber apo ne faqen e facebookut ,,Euro-Model official"
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »