SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qilim 50 vjecar
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '13
ID e produktit :
1778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qilim antike. 50 vjecar.

Dimensionet: 4.5m gjatesi dhe 2m gjeresi.

Ky qilim eshte unike dhe nuk punohet me.

Cmimi eshte 600€ mirepo mund te bejme edhe zbritje
Informata rreth publikuesit
OJQ Dera e hapur
Prishtinë
044 124 423
Pallati i Rinise, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »