SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TAVOLINA PER GERIM profesional
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor
ID e produktit :
177818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolina posedon nje pasqyre ne mes me ndriqim profesional. Poashtu oshte karrika e barabart me ballin.Tavolina oshte e re dhe e pa perdorur.Na kontaktoni: mob ose viber 0037744 638638email: emir_sahiti@hotmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emir
Prishtinë
044 638 638
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »