SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj bashkebanuse
Çmimi :
€53.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
ID e produktit :
177995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj bashkebanuse ka vend te lire per nji femerBanesa gjindet perball policisBanesa ka dy dhoma gjumi, salloni me kuzhin, banjo, koridori dhe ballkoniEshte me nxemje qendroreBanesa ka te gjitha kushtet per banim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirvete
Prishtinë
044333898
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »