SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veshje kombetare per te rritur dhe femije
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '13
ID e produktit :
1785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veshje Kombetare per te rritur dhe femije. Pune dore te krahines se Prizrenit.

Cmimet: 100 euro per te rriturit, 30 euro per femije.
Ekziston marveshje per zbritje te cmimeve.
Informata rreth publikuesit
OJQ Dera e hapur
Prishtinë
044 124 423
Pallati i Rinise-Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »