SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Xbox 360
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
ID e produktit :
181065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xbox 360 me 1 joystick,1 kinect dhe 2 lojra, ne gjendje shum të mir pak i perdorun. Per kontakt 044-615-347
Informata rreth publikuesit
Fadil
Prishtinë
+38649143993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »