SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes skia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '18
ID e produktit :
181091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy pale skia, ne pale komplet me te mbathura dhe me shtaga, nje pare vetem skiat!Te mbathurat numer 46, skia 200cm te gjata, ndersa skiat te tjera jane me gjatesi 150cm. Prodhim nga kompania e njohur Rossignol.Qmim i arsyeshem!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
045816816
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »