SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ps3
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
ID e produktit :
181209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ps3 ngjedje te rregullt me dy dorza kabell mbushese,hdmi, telekomand qe mund ta perdoresh si dorz dhe shum opsione tjera ka 9cd:call of duty black ops2, call of duty modern warfare2,fifa16,fifa14,biochock2,NBA,medal of honoer airborne,double cd gta4 ,devil maycry mund te instalosh lojra edhe me wifi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lum
Klina
+38649549639
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »