SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP ProBook 450 i5-6200u - 16gb
Çmimi :
€390.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
ID e produktit :
181240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes laptop me keto performanca

Performancat :

Modeli : HP ProBook 450
CPU : i5-6200u (2.3GHz)
Ram : 16 GB
HDD : 230 GB
Madhesi 15.6 inch
Tastier : Me numra
Kartel Grafike : Intel HD 520
Bateri : 4 ore

Laptop eshte ne gjendje shum te mire dhe shum i rujtun super i shpejt nuk bllokon as kurgjo eshte alumin dmth qe nuk nxehet.

Te interesuarit let te kontaktojn.
Informata rreth publikuesit
Granit
045 422 326
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »