SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes akfariumin bashk me peshqi dhe pompa
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '18
ID e produktit :
181256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes akfariumin bashk me pompa per pastrim te uji dhe pompa e ajrit ka 2 pompa per pastrim te brendshme dhe te jashtme siq jan dhe ne foto akfariumin osht i markes ferplas 120l, posedon dhe peshqi te llojin Ciclid 30-40 cop..
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
+37745620619
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »