SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi-Vikendic ne shitje ne Brezovice SHV012
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:52
ID e produktit :
181335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia - Vikendica gjendet ne Brezovice e shtrire ne nje hapsire prej 3Ari. Vikendica ka siperfaqe prej 139m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe nje dhome ne nenkulm. Vikendica shitet me cmim prej 145.000euro, cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »