SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Serveri Lenovo x3650 M5 - Xeon E5-2620 v4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '18
ID e produktit :
181401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet serveri LENOVO X3650 M5 (Rack).

Serveri eshte blere ne Shkup tek nje distributor i autorizuar i Lenovo ne Shtator, 2017 dhe ka 3 vite garancion.

Procesori: Xeon E5-2620v4 2.1GHz 20M Cache 8C 2133 MHZ
RAM: 16 GB 2400MHz DDR4 RDIMM)
HDD: 2x 300GB SAS 12GB 2.5"
Raid Controller: ServeRaid M5210
Power Supply: 2x550W HS PSU
Rack Trails Origjinal
5x Gigabit Ethernet Kartela

Serverin mund ta konfigurojme sipas deshires tuaj.

Kontakt: 049-273-112, 044-358-713 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prishtinë
044899598
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »