SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet inventari per zyre (tavolina, karrika, kolltuk te pritjes, kabineti rack)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '18
ID e produktit :
181403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy tavolina, nje karrike, kabineti rack per servere apo paisje te rrjetes dhe kolltuket e pritjes 3sh dhe dy 1sha me tavoline.

Mund ti bleni vetem ato qe ju nevojiten.

Kontakt: 049-273-112, 044-358-713 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prishtinë
044899598
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »