SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet invertori TripLite - 1200w
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '18
ID e produktit :
181404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertori TripLite - 1200w dhe bateria te blera ne Shtator 2017, eshte perdorur vetem 3 muaj, eshte ne gjendje perfekte.
Nese ngarkohet me kapacitet maksimal e mban rrymen deri ne 7-8 ore.

Kontakt: 049-273-112, 044-358-713 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prishtinë
044899598
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »