SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tv Box Android 6.0.1 Te Instaluara mbi 1000 Kanae Shqipëtare dhe Nderkombtare Falas te IPTV Shqip.
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '18
ID e produktit :
183971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tv Box Android 6.0.1
RAM: 1.GB KAPACITETI 8.GB
Te Instaluara mbi 1000 Kanae Shqipëtare dhe Nderkombtare Falas te IPTV Shqip. Dhe mund ti Instaloni te gjitha TV Live qe Gjinden ne Play Store dhe te Gjitha Aplikacionet si YouTube. Viber. Whatsapp. Skype. Facebook. Insta. Twitter e Tjera e Tjera. Për te bere Porosine na Shkruani ose Thirrni. TEL. Viber dhe Whatsapp ne ket nr +38649721007 Transporti Falas në Gjithë Kosovën.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blej nga Shtëpia
Prishtinë
38649721007
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »