SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Elemente per qerdhe
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
ID e produktit :
184177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten elementet per qerdhe;
-Shtreter per femije per moshe deri 3 vjet-6 cope
-Shtreter per femije per moshen mbi 3 vjet -4 cope
-Tepison 30 m2
-Tavolina per aktivitet te femijeve 4 cope
-Karrika plastike dhe nga druri -18 cope
-Perde me fibura- 5 cope
-Lavaman per larjen e durve per femije -2 cope
-Rafte per lodra dhe kepuce me dim 140x120cm - 4 cope.
-Hulaje per femije 4 ulese.
Informata rreth publikuesit
Nexhmedin
Prishtinë
045-225678
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »