SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kadë Ariston
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '18
ID e produktit :
184307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kadën Ariston,me dimensionet 70cm×170cm.Poashtu është e ruajtur dhe shumë pak e përdorur.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »