SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FELLNE 17" ME GOMA PER audi, vw passat, Golf
Çmimi :
€570.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '18
ID e produktit :
184323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fellne origjinale te Audi S-line 17 coll, me goma te veres te reja ... fellnet dhe gomat jan te perdorura vetem 2 jave totali , garantoi per to .
Ndrrim nuk boj , Vetem bleres serioz
Viber dhe whatsapp : 045 653 734
Informata rreth publikuesit
BuJaa
Kosovo
045 653 734
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »