SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5S
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
ID e produktit :
184418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni osht ne gjendje shume te mire si ne sistem ashtu edhe ne dukje gjithmone ka pas foli mbrojtse perpara dhe mrapa dhe u perdor me case. Vjen me kutine e vet origjinale. Per me shume viber nr +38349598841

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jehona
049598841
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »