SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S8+ 64GB
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
ID e produktit :
184732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet S8+ ne gjendje te perkryer! Pa asnje damtim(grithe). I perdorur 2 muaj.
Vjen me adapter origjinal fast charge dhe poashtu me ndegjuese AKG origjinale.
Pres bleres serioz.
FalemnderitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Prizren
049536700
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »