SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet furra per pizza
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
ID e produktit :
184734
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Furra eshte e perdorur me kapacite 4x32 dhe 5x26 pizza .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rinas
044913157
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »