SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet komplet malli me inventar
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '18
ID e produktit :
185309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet malli dhe inventari i mallit (rafta rreth 30metra, kukulla mbi 60 cope, makine per qepje, tavoline pune, komode per bizhuteri, varese rrobash, veshje per femije, kepuce per femije, veshje per te rritur meshkuj/femra, kepuce, qizme per meshkuj:”/femra, dekorime e plot e plot artikuj tjere!Arsyeja e shitjes - mbyllja e veprimtarise!Çmimi i diskutushem!Viber 0038344537543

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Prishtinë
044537543
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »