SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rent a Car / Vetura me Qera / Inter AS / +38349142380
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
ID e produktit :
185357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë Speciale në Rent a Car Inter AS Rezervoni veturën tuaj duke perfituar nga ofertat tona speciale

- Çmime speciale
- Kilometra pa limit
- Asistencë rrugore 24/7
- Pranimi dhe dorëzimi në lokacionin tuaj

Rent a Car / Vetura me Qera

Rent a Car Inter AS

Rent a Car Inter AS Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19,99, Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar prej vetëm 19,99€ 24/H.

Mos shpenzoni më tepër:
.
Rent A car " Inter AS" VETURË PËR TË GJITHË!

Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja të sigurta për ju dhe familjet tuaja ,
Gjithmone sherbimet me te mira per ju

Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Informata rreth publikuesit
Inter AS
Prishtinë
049-142-380
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »