SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cimere
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
185443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 2 dhoma dhe nje kuzhin veqant si dhe banjo jemi 3 vajza dhe kerkojme nje cimere banesa ka qmimin 220€ gjindet mbrapa teatrit kombetar te teb banka.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
flloza
049-131-775
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »