SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shez RAM memorje dhe CD/DVD per laptop
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
185513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 RAM memorje t'laptopit DD1 jan te tkatert 3 RAM memorje jan ka 1GB njoni osht 512 MB Dhe 1 RAM memorje per kompjuter edhe aj osht DD1 ika 512 MB, Plus 3 CD/DVD per laptop te tret i lexojn edhe CD e thjeshte edhe CD/DVD plus inqizojn CD/ja dmth jan Multi Recorder dhe Rewritable, Weq njoni se ka pllastiken perpara ama te 3t Punojn jan ngjendje trregullt Po ashtu edhe RAM memorjen Punojn krejtat.
sene mo. numri kontaktues +38649230282
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »