SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rent A Car BELGA/ vetura me qera Aeroport Prishtina!
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '18
ID e produktit :
185572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454

TEL: 049303591 viber/ whatsapp: +32484554449

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT# --------------------------------------------------------Leshojme vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni.

Rent a Car BELGA gjindet ne rrugen Nënë Tereza ne Prishtinë (rruga Prishtine - Fushe Kosove te pompa Kabashi Petrol).


Rent A Car " BELGA " VETURË PËR TË GJITHË!

#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.

#TRANSPORT PA PAGESË DERI NË AEROPORT

TEL: 045 450 454 Viber & whatsapp: +37745450454

TEL: 049 303 591
Informata rreth publikuesit
Belga
Pristina
045450454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »