SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme shitjen e maqinave prodhuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
ID e produktit :
185740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeni ne kerkim per linja prodhuese per te filluar biznesin tuaj,ateher ne ju bejme zgjidhje.Jemi perfaqsues i firmes NESTO per Kosove,dhe ju ofrojm shum lloje te maqinave prodhuese duke filluar nga:
MAKINA PER MBUSHJE(Lengjeve,Shamponave,Ujit,etj)
MAKNIA PER PRODHIM TE PLASTIKES
MAKINA PER AMBALAZHE PER VEZE etj.
Po ashtu bejm edhe prodhimin e linjave sipas kerkeses dhe nevojes se klientve,per te gjitha keto ne ju japim garancion.Poashtu ne ju mundosojm montimin dhe cmontimin e maqinave qe i posedoni si dhe mirmbajtjen e tyre.Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefoni +37745951748(whatsap)

m.facebook.com/Nesto2K/ 
Informata rreth publikuesit
Nesto 2000
Prishtinë
045951748
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »