SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Numark MixTrack Pro 3
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '18
ID e produktit :
185981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kontrolleri Numark Mix Track Pro 3,Mikseta ka SoundKartel te integruar brenda,
I paisur me 16 Pad me efekte te ndryshme, Punon me Serato Dj, dhe Virtual Dj. Kontrolleri eshte ne gjendje perfekte.
Ne linkun me poshte gjeni nje miksim personal, dhe mundeni me pa si perdoret. www.youtube.com/watch?v=AX8831RnSR8 

\Per me shume informata me kontaktoni ne viber 049882678
Informata rreth publikuesit
Shtjefen
Pristina
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »