SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sun Production-xhirime fullHD dhe foto profesionale
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '18
ID e produktit :
186477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sun Production ofron sherbime per ahengjet tuaja familjare si dasma,fejesa,syneti,kanagjegje etj. Per kualitetin e punes binduni vet.Ofrojme xhirime me 1,2,3 kamera,xhirime me kran,foto profesionale,fotoshooting,foto express,libri i marteses, love story etj.!Per me shume informata na kontaktoni: 049 222 665 (+viber)
Kran 6m,8m
Kamera Sony, Panasonic
Fotoshooting,
Foto express,foto casti,
Libri i marteses,
Love story.
Staf profesional meshkuj dhe femra!
Informata rreth publikuesit
Sun
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »