SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bëjm hapjen e puseve (Bunarëve)
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
ID e produktit :
186835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjm hapjen e puseve (Bunarëve) në terene t’forta (Guri) dhe terene t’buta (Dhe). Me Diametër •125,•140,•160,•175,•200 Po ashtu bëjm: Gërmimet dhe sontazhet,Transporti rrugor i mallrave,Shembja e objekteve dhe pergaditja e tokave,Ndërtimi i rrugeve,Kanalizimet,ujësjellësit etj. Mob. 044/49 146-480 (viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekonomic
044146480
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »