SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10kompjuter per COUNTER STRIKE
Çmimi :
€1,499.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
ID e produktit :
186966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te interesuarit qe deshirojn me hap biznes me kompjutera per COUNTER STRIKE , komplet 10 kompjutera me Tavolina , Karrike , Degjiese , Mouse , Tastier , Monitor dhe shtepiza ne gjendje te rregullt me qmim shum te volitshem Konakti : 049451929
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Hereq
044334766 049334766 049451929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »