SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 6
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:14
ID e produktit :
186967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohe për shitje iPhone 6 16 GB
Telefoni është pak i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur.

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »