SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Slim Tea 9+ çaji per dobsim
Çmimi :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
ID e produktit :
186969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferte fantastikeSLIM TEA 9+ Qaj për dobësim Sasia 80gr.Slim tea 9+ ka dy efekte kryesore për organizëm.1- Tret ushqimet me shpejtësi. 2- Mban organizmin e ngopur.Dobitë tjera:▪️Dobëson me shpejtësi brenda javës.▪️Stabilizon tensionin e gjakut (hipertensionin).▪️Bën largimin e gazrave nga zorrët, i ndalon tërsisht.▪️Largon rrezikun e Hemoroideve.▪️Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta që janë kaps.▪️Mbron trupin nga pranimi i acideve.▪️Largon toksinat që shkaktojn fryrjen e stomakut.PËRDORIMI:Çdo ditë 15 min para buke – Një lugë të mesme nga SLIM TEA 9+ në një gotë jogurt 100ml, përzihet dhe konsumohet.Vrejtëje: Nuk preferohet për shtatëzënat. gjidhënëset dhe të sëmuret me kolit.contact:+386 49 298 718viber&whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »