SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prodhojme dhe shesim gypa betoni
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
ID e produktit :
186990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Progress merret me prodhimin dhe shitjen e gypave te betonit, gypat tane jane te nje cilesie te larte, e cila deshmohet edhe nepermjet a-testeve te kryera në laborator te certifikuar.
Llojet e gypave te cilet i prodhojme jane (diametri i brendshem)
F400
F600
F800
F1000
F1200
F1500
F2000
si dhe gypa
F300X2000
F400X2000
F500X2000
F600X2000
F800X2000
F1000X2000
F1200X2000
F1500X2000
Tel 044 854 677 044 648 230
Informata rreth publikuesit
progress
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »