SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapim bunare , bejme rregullimin e ujesjesjellit e kanalizimeve
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
ID e produktit :
186998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Progress bën hapjen hapjen e bunareve me gypa betoni F 600 dhe F800.
Progress mirret edhe me rregullimin e kanalizimeve,ujësjellës, ,hapjen e bodrumave, gërmime si dhe hapje të pilotave.
Me lokacion gjindemi ne Drenas.Rr Shaban Polluzha (rruga Drenas -Skenderaj )
Nr tel 044854677 : 044 648 230
Informata rreth publikuesit
progress
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »