SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Llaptop ACER Aspire
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '18
ID e produktit :
187110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Llaptop ACER Aspire 15 inchProcessor: Intel(R) Core(TM) i5-Gen.2 // CPU @2.50GHz4.00GB RAM - 180GB HD - Windows 10 Pro.Llaptopi eshte komplet ne gjendje te rregullt perveq pjeses ne qosh qe shihet ne foto , ka adapter origjinal 3.5m i gjate , dhe mban baterine 2-4h.Çmimi:180€Kontakti +37745535199 // Whatsapp +37745535199 // Viber +38345535199

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Gjilan
045535199
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »